Aromatis

Syrovátková kosmetika

Syrovátková kosmetika

Syrovátková kosmetika
12. 9. 2012

S rostoucím znečištěním životního prostředí a negativním vlivem chemických látek na kvalitu života a zdraví se stále více lidí vrací k přirozené, na přírodní bázi postavené péči o tělo.

Syrovátkovou kosmetikou byl znovu objeven původní přírodní přípravek, který plně splňuje požadavky moderní doby na péči o tělo. Tato přírodní kosmetika je bez chemických látek, barviv a není testována pokusy na zvířatech.


Výhody

Kyselina mléčná, která je obsažena v syrovátce, strukturou odpovídá kyselině mléčné, produkované lidským tělem. Chrání, reguluje a podporuje přirozené pH pokožky, která tak může lépe odolávat chemickým a bakteriálním vlivům vnějšího prostředí. Bývá dobře snášena i citlivou, k alergiím náchylnou pokožkou.

Zvláště účinná je syrovátková kosmetika při unavené a ochablé pokožce. Pokožka vypadá po syrovátkové kúře mladší, hladší a krásnější.

Syrovátková koupel obnovuje přirozenou ochranu pokožky celého těla a působí zároveň protizánětlivě. Je doporučována také při nečisté pokožce, ekzémech, lišeji, plísni nohou a nehtů a mykózách. Jako účinné se osvědčily syrovátkové sprchové gely s éterickými oleji a alpskými bylinkami.

Syrovátkové nápoje

V současnosti je syrovátka uznávána nejenom jako lék, ale má vynikající pověst i jako zkrášlující a hubnutí podporující prostředek. Je vedle dalších opatřeních, skvělý nástroj pro boj s odpadními produkty, celulitidou a kožními problémy. Úbytek váhy je pozitivní vedlejší efekt. Syrovátka obsahuje méně jak 1% tuku, a přitom důležité minerály a vitamíny. Často je nabízena ve fitness centrech. Podporuje prokrvení, látkovou výměnu a trávení, vylučuje přebytečnou vodu a odpadní látky.

Sortiment:

  • Pěny do koupele

  • Sprchové gely

  • Šampóny a balzámy na vlasy

  • Čistící a tělová mléka

  • Denní a noční krémy

  • Krémy na ruce

  • Péče o nohy

  • Péče o rty

  • Ochrana před sluncem, krémy po opalování...  

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že z provozních důvodů nemůžeme v tuto chvíli přijímat objednávky, ani tyto objednávky vyřizovat. Jakmile to situace dovolí, náš obchod opět zprovozníme k Vaší plné spokojenosti.

Mnohokrát děkujeme za pochopení,
Váš tým "bioAmálka"