Aromatis

Čistá pleť

Čistá pleť

Čistá pleť
16. 9. 2011

Stav pleti ve velké míře závisí na tom, jak se o ni staráme. Ne vždy však samotná péče o pleť přináší očekávaný výsledek ve formě čisté, zářivé a hedvábně jemné pleti. I ty nejkvalitnější krémy selhávají, pokud je podkoží nebo dokonce i celý organismus zanesen usazeninami a toxiny, jejichž projevy se promítají do stavu naší pleti nebo pokožky na těle.

Řešení těchto obtíží může poskytnout překvapivě syrovátka.
V dobách dávno minulých neměly obvykle dívky s pletí tolik potíží a to nejen proto, že ovzduší nebylo tak znečištěné, ale bývalo obvyklé, že si syrovátkou omývaly obličej.
Syrovátka pleť prokrví a vypne.

Pro přípravu tonika postačí každý večer jen 1 lžíce přírodní syrovátky rozmíchané ve 1/4 litru vlažné vody. Tímto připraveným přírodním tonikem otřete obličej vatovým tampónem a posléze opláchněte studenou vodou. Zbývající tonikum vylijte, každý večer si připravte čerstvé. Doporučuje se tuto proceduru aplikovat nejméně po dobu 3 týdnů.

Znásobit účinek syrovátky na pleť lze i přípravou pleťové masky. Postačí, když rozmícháte 1-2 lžíce přírodní syrovátky s trochou tekutého medu a ponecháte na obličeji působit 10-15 minut.

Syrovátka má protizánětlivé účinky a tedy zjemňuje dermatiózní pleť. Rozhodující pro čištění pleti při zatvrzelých problémech je pročištění celého organismu.
Šetrnou očistu organismu bez toho, abychom v tomto případě museli dodržovat jakékoli půsty nebo diety je na bázi syrovátkových nápojů.
K tomu, aby očistná kůra byla v tomto případě účinná a její vliv se projevil, je třeba připravovat si tento nápoj minimálně po dobu 3 týdnů. Zpočátku je třeba začít s polovičními dávkami. V závislosti na tom, jak moc je organismus zanesen se mohou dostavit v první dny zavedení nápojů do jídelníčku průjmy nebo nadýmání. Po 2, maximálně 3 dnech tyto stavy odezní a vše se vrátí do normálu. Střeva a organismus však už budou o poznání čistší, což se jistě projeví i na stavu pokožky.

 

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že z provozních důvodů nemůžeme v tuto chvíli přijímat objednávky, ani tyto objednávky vyřizovat. Jakmile to situace dovolí, náš obchod opět zprovozníme k Vaší plné spokojenosti.

Mnohokrát děkujeme za pochopení,
Váš tým "bioAmálka"